ریموت هوشمند درب پارکینگ P Smart Life

باز و بستن درب پارکینگ تنها با یک اشاره بی نیاز از ریموت فیزیکی

ریموت هوشمند درب پارکینگ

معرفی محصول

این محصول یک ریموت هوشمند می باشد که بر خلاف ریموت های فیزیکی موجود در بازار نیاز به حمل ریموت نیست و تنها نیازمند تلفن همراه یا وسیله ای است که بتواند به شبکه وای فای متصل شود تا بتوانید از این ریموت مجازی استفاده نمایید . از طرفی امکان مشاهده افرادی که از آن استفاده می کنند و اخرین فردی که درب را باز یا بسته فراهم شده تا بتوانید به راحتی عبور و مرور درب را کنترل نمایید .مزیت این نوع ریموت ها بر ریموت های فیزیکی در این است که تنها با یک بار هزینه امکان ساخت ۵۰ ریموت مجازی فراهم می گردد و دیگر نیاز به هزینه تهیه ریموت اضافی نمی باشد و نگرانی های پیش رو نظیر اتمام شارژ باتری ریموت ، گم کردن و جا گیر بودن آن را ندارید و به سادگی ریموت را بر روی تلفن همراه خود خواهید داشت

مزیت دیگر این ریموت نسبت به ریموت فیزیکی این است که امکان کپی کردن ریموت توسط سایر افراد وجود ندارد و تنها شخصی که به عنوان ادمین دسترسی به سیستم دارد ( به عنوان مثال مدیر ساختمان) تنها می تواند دسترسی به مخاطبین دهد و در صورت نیاز حتی دسترسی از آنان بگیرد که این مزیت کاربردی امنیت ساختمان را بیشتر خواهد نمود . کاربرد این محصول به گونه ای می باشد که در کنار رسیور پارکینگ نصب می شود و به هر واحد یک دسترسی مجازی داده می شود تا از ریموت هوشمند بر روی وسایل هوشمند خود بهرمند شوند . همچنین امکان استفاده از ریموت فیزیکی در کنار این محصول فراهم گردیده و تداخلی با یکدیگر نخواهند داشت .

این محصول قابلیت ایجاد کد فیکس یا لرنینگ و همچنین قابلیت خواندن و نوشتن ریموت لرنینگ و فیکس کد را دارد و به تنها با فشردن یک کلید مجازی ریموت هوشمند راه اندازی خواهد شد .

فرکانس ارتباطی این محصول ۴۳۳ مگاهرتز می باشد و در صورت درخواست ، فرکانس ۳۱۵ مگاهرتز نیز قابل ارائه می باشد .

قابلیت بروز رسانی :

تنها با یک کلیک اخرین بروز رسانی را دریافت کرده و از قالبیت های جدید بهرمند شوید .
این بروز رسانی ها شامل بسته های امنیتی ، گرافیکی و برنامه می باشد .

مزایا : معایب :
. قابلیت تکثیر ۵۰ ریموت مجازی
. کنترل عبور و مرور
. محیط جذاب گرافیکی
. امنیت بالا نسبت به ریموت های فیزیک
. امکان کنترل درب از هر کجای جهان
. هزینه تهیه کمتر نسبت به ریموت های فیزیکی
. بی نیاز به باتری
. بی نیاز به حمل
. قابلیت بروزرسانی
. بی نیاز از نصب هر گونه برنامه
. امکان استفاده افلاین و انلاین
. قابل اتصال به هر وسیله هوشمند ( تلفت همراه ، کامپیوتر ، تی وی هوشمند و …

. زمان بیشتر جهت راه اندازی اولیه
. ضد آب نبودن
. تنها قابل استفاده بر روی یک درب پارکینگ