نورپردازی هوشمند منازل 2019

سیستم نورپردازی هوشمند منازل Smart Led

محیط اطراف خود را با نورپردازی به رنگ دلخواه خود و یا نورپردازی خودکار در مهمانی ها زیباتر کنید

نمای کلی

معرفی محصول

سیستم نورپردازی هوشمند منازل مولتی کالر قابلیت نورپردازی در طیف وسیع 16 میلیون رنگ با حالت های متنوع نورپردازی و سازگاربا ولتاژ 9v الی 12v . قابل استفاده به عنوان نور مخفی داخل یا خارج از ساختمان ، باغچه ، حیاط و حتی نورپردازی اطراف اشیاء . با نصب اسان .

ابعاد کوچک

سایز کوچک این محصول علاوه بر نورپردازی مخفی سقف و نمای ساختمان امکان استفاده جهت نورپردازی میز کار ، زیر کابینت ها و حتی استفاده در اشیاء مختلف مانند چراغ خواب و … را دارد از این رو می توانید به آسانی به خلق ایده های خود بپردازید و محیط اطرافتان را زیباتر نمایید .

نصب آسان

پس از اتصال سیم ها تنها با نصب برنامه در تلفن همراه خود و شناسایی بلوتوث دستگاه از نورپردازی در طیف وسیعی از رنگ ها و حالت های مختلف نورپردازی بهرمند شوید .

قابل اتصال به منبع تغذیه 9v تا DC 12v ( انواع آداپتور و منبع تغذیه سوئیچینگ و… )

حالت های مختلف نورپردازی

با استفاده از حالت های مختلف نورپردازی امکان نورپردازی به صورت فلاشر ، تغییر رنگ ملایم ،انتخاب رنگ تصادفی در رنگ انتخابی یا رنگ های متنوع را دارد .

نورپردازی با صدای اطراف
با انتخاب حالت سنسور با پخش موسیقی یا صحبت کردن از نورپردازی در رنگ های مختلف یا انتخابی بهرمند شوید .

سنسور اکولایزر

2 کانال خروجی مجزا

دارای 2 کانال خروجی مجزا که می توان از آن به صورت 2 کانال 6 امپر یا 1 کانال 12 امپر استفاده نمود که برای 10 متر ال ای دی نواری کافیست . همچنین در نور مخفی ساختمان جهت استفاده بیشتر از 10 متر Led Strip میتوانید با قرار دادن تکرار کننده (repeater) در بین هر نوار از بی نهایت Led Strip بهرمند شوید .

جهت بهره مندی از بی نهایت نوار رنگی ال ای دی

در حال حاضر تنها برنامه اندروید موجود می باشد .

نورپردازی مخفی سقفنورپردازی میز کارنورپردازی مخفی سقفنورپردازی درختاننورپردازی نمای خانه